Díjazottak

A 2016-2017-es tanév feladatmegoldóit

a következő támogatók segítségével díjaztuk:

BIOEEL GYÓGYSZERGYÁR – Marosvásárhely

EXPERT LINE – Bukarest

PC HOUSE – Marosvásárhely

ÁBEL KIADÓ – Kolozsvár

KRITERION KIADÓ – Kolozsvár

POLIS KIADÓ – Kolozsvár

IDEA KÖNYVTÉR – Kolozsvár

ERDÉLYI GONDOLAT KIADÓ – Székelyudvarhely

Dr. VERESTÓY ATTILA ALAPÍTVÁNY – Székelyudvarhely

ADORJÁNI DEZSŐ ZOLTÁN püspök – Kolozsvár

EGY 93. ÉVÉBEN JÁRÓ MATEMATIKATANÁR – Marosvásárhely

BENCZŐ PIROSKA matematikatanár – Gyergyóalfalu

 

A 2016-2017-ES TANÉV LEGSZORGALMASABB FELADATMEGOLDÓI

 

Elemi osztályok

  1. Kovács Máté, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. IV.o. 217 pont
  2. Piroska Kincső Johanna, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium III.o. 213 pont
  3. Barta-Zágoni Csongor, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. IV.o. 210 pont
  4. Deák Panna, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. IV.o. 205 pont
  5. Antal Áron, Felsőboldogfalva, Fülöp Áron Ált. Isk. III.o. 186 pont
  6. Ureczki Tímea, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium IV.o. 184 pont
  7. Klein Antónia Mária, Gyergyószentmiklós, Vaskertes Ált. Isk. IV.o. 180 pont
  8. Kovács Koppány, Barót, Gaál Mózes Gimn. IV.o. 179 pont
  9. Orbán Vilmos, Kovászna, Orbán Balázs Ált. Isk. IV.o. 178 pont
  10. Antal Laura, Gyergyószentmiklós, Vaskertes Ált. Isk. IV.o. 176 pont
  11. Țepeș-Greurus Kamilla, Gyergyószentmiklós, Vaskertes Ált. Isk. IV.o. 166 pont
  12. Simon András, Gyergyószentmiklós, Vaskertes Ált. Isk. IV.o. 163 pont
  13. Molnár Brigitta, Gyergyószentmiklós, Vaskertes Ált. Isk. IV.o. 162 pont
  14. Gábor Alfonz, Gyergyószentmiklós, Vaskertes Ált. Isk. IV.o. 161 pont
  15. Kovács Nimród, Csíkszereda, Nagy Imre Ált. Isk. III.o. 155 pont

 

V. osztály

  1. Szenner Emőke – 446 pont, Gyergyószentmiklós, Fogarassy Mihály Ált. Isk.
  2. Simon László – 445 pont, Marosvásárhely, Európa Gimn.
  3. Darvas Patrik – 432 pont, Csíkszereda, Nagy Imre Ált. Isk.
  4. Miklós Janka – 430 pont, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium
  5. Mezei Hunor – 424 pont, Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc.
  6. Orbán Pál – 417 pont, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Elm. Líc.
  7. Papp Nándor Zsolt – 406 pont, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elm. Líc.
  8. Ábrahám Anna – 399 pont, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Elm. Líc.
  9. Mihály Hanna – 393 pont, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Elm. Líc.
  10. Marton Tamás Attila – 371 pont, Gyulakuta, Ált. Isk.

VI. osztály

  1. Bereczki Anna – 443 pont, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Elm. Líc.
  2. Kabai Tünde – 433 pont, Szatmárnémeti, Hám János Róm.-Kat. Iskola
  3. Ferencz Péter – 429 pont, Bálványosváralja, Ált. Isk.
  4. Barta-Zágoni Bernadett – 422 pont, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc.
  5. Nagy Zsuzsa – 420 pont, Marosvásárhely, dr. Bernády György Ált. Isk.
  6. Kiss Tamás – 403 pont, Marosvásárhely, dr. Bernády György Ált. Isk.
  7. Gombos Brigitta Anett – 397 pont, Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc.
  8. Jámbor Csaba Csongor – 392 pont, Nagyszalonta, Arany János Elm. Líc.
  9. Kecskés Krisztina – 389 pont, Csíkkozmás, dr. Boga Alajos Ált. Isk.
  10. Benczédi Kristóf – 380 pont, Nagyvárad, Szacsvay Imre Ált. Isk.

 

VII. osztály

  1. Mezei Dániel – 654 pont, Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc.
  2. Kovács Áron – 653 pont, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn.
  3. Kis Anita – 616 pont, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc.
  4. Piroska Tas – 594 pont, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium
  5. Zsigmond Áron – 593 pont, Szováta, S. Illyés Lajos Ált. Isk.
  6. Jánó Róbert – 582 pont, Csíkszereda, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  7. Antal Eszter – 533 pont, Felsőboldogfalva, Fülöp Áron Ált. Isk.
  8. Kovács Álmos – 473 pont, Barót, Gaál Mózes Gimn.

 

VIII. osztály

  1. Borsos Balázs – 863 pont, Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont
  2. Rokaly Barna – 860 pont, Gyergyószentmiklós, Fogarassy Mihály Ált. Isk.
  3. Koncsag Gyöngyvér – 838 pont, Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont
  4. Kovács Balázs – 836 pont, Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont
  5. Ilyés Raymund – 820 pont, Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont
  6. Baricz Orsolya – 819 pont, Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont
  7. Mészár Anna Orsolya – 769 pont, Arad, Csiky Gergely Főgimnázium
  8. Komáromi Alíz – 713 pont, Torda, Jósika Miklós Elm. Líc.
  9. Simon-Zsók Anett – 647 pont, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Elm. Líc.

 

IX. osztály

  1. Mózsa Attila – 695 pont, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc.
  2. Schram-Deák Péter – 581 pont, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn.
  3. Pálfi Tamás – 422 pont, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc.
  4. Éles Dávid – 400 pont, Nagyszalonta, Arany János Elm. Líc.
  5. Gyarmathy Csaba – 302 pont, Nagybánya, Németh László Elm. Líc.
  6. Kabán Cristian – 273 pont, Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc.

X. osztály

  1. Deák Gellért Gedeon – 441 pont, Kovászna, Kőrösi Csoma Sándor Isk.
  2. Marica Edina – 405 pont, Brassó, Áprily Lajos Főgimnázium

XI. osztály

  1. Schram István – 325 pont, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium
  2. Szakács Zoltán – 238 pont, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elméleti Líceum

XII. osztály

  1. Schefler Barna – 460 pont, Szatmárnémeti, Hám János Róm.-Kat. Iskola
  2. Lukácsffy Levente – 255 pont, Gyergyószentmiklós, Salamon Ernő Elm. Líc.

 

 

A 2015-2016-os tanév feladatmegoldóit

a következő támogatók segítségével díjaztuk:

BIOEEL GYÓGYSZERGYÁR – Marosvásárhely

ÁBEL KIADÓ – Kolozsvár

KRITERION KIADÓ – Kolozsvár

POLIS KIADÓ – Kolozsvár

IDEA KÖNYVTÉR – Kolozsvár

ERDÉLYI GONDOLAT KIADÓ – Székelyudvarhely

PC HOUSE – Marosvásárhely

REFORM FÉNYMÁSOLÓKÖZPONT – Kolozsvár

Dr. VERESTÓY ATTILA ALAPÍTVÁNY – Székelyudvarhely

ADORJÁNI DEZSŐ ZOLTÁN püspök – Kolozsvár

EGY 92. ÉVÉBEN JÁRÓ MATEMATIKATANÁR – Marosvásárhely

BENCZŐ PIROSKA matematikatanár – Gyergyóalfalu

 

 

A 2015-2016-OS TANÉV LEGSZORGALMASABB FELADATMEGOLDÓI

 

Elemi osztályok

 

  1. Miklós Janka Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Koll. IV.o. 220 pont
  2. Kovács Máté Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. III.o. 219 pont
  3. Mezei Hunor Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc. IV.o. 219 pont
  4. Szenner Emőke Gyergyószentmiklós, Fogarassy M. Ált. Isk. IV.o. 218 pont
  5. Faur Blanka Csíkszereda, Nagy Imre Ált. Isk. IV.o. 206 pont
  6. Kovács Ágota Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. IV.o. 204 pont
  7. Ambrus Botond Marosludas, 1.sz. Ált. Isk. IV.o. 196 pont
  8. Ureczki Tímea Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Koll. III.o. 188 pont
  9. Kiss Balázs Szováta, S. Illyés Lajos Ált. Isk. IV.o. 187 pont
  10. Tölgyesi Karola  Sepsiszentgyörgy, Váradi József Ált. Isk. IV.o.   187 pont
  11. Piroska Kincső Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Koll. II.o. 186 pont
  12. Berde Blanka Sepsiszentgyörgy, Váradi József Ált. Isk. IV.o. 180 pont
  13. Varga Nikolett Sepsiszentgyörgy, Váradi József Ált. Isk. IV.o. 174 pont
  14. Deák Panna Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. III.o. 163 pont
  15. Marton Tamás Attila Gyulakuta, Ált. Isk. IV.o. 162 pont

 

V. osztály

  1. Ferencz Péter Bálványosváralja, Ált. Isk. 434 pont
  2. Szász Réka Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. 420 pont
  3. Ambrus Koppány Marosludas, 1.sz. Ált. Isk. 402 pont
  4. Gombos Brigitta Anett Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc. 393 pont
  5. Angi Szilamér Gyergyóditró, Siklódi Lőrincz Ált. Isk. 388 pont
  6. Zahari Bálint Kaplony, Fényi István Ált. Isk. 386 pont
  7. Kabai Tünde Szatmárnémeti, Hám János Róm-Kat. Isk. 377 pont
  8. Kedei Zalán Székelykeresztúr, Petőfi Sándor Ált. Isk. 377 pont
  9. Kántor Csongor Szilárd Marosvásárhely, Liviu Rebreanu Gimn. 370 pont
  10. Kucsván Levente Szászrégen, Augustin Maior Ált. Isk. 350 pont

 

VI. osztály

  1. Kovács Áron Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. 438 pont
  2. Mezei Dániel Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc. 413 pont
  3. Zsigmond Áron Szováta, S. Illyés Lajos Ált. Isk. 406 pont
  4. Kis Anita Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. 401 pont
  5. Faur Anita Csíkszereda, Nagy Imre Ált. Isk. 395 pont
  6. Jánó Róbert Csíkszereda, Petőfi Sándor Ált. Isk. 372 pont
  7. Kovács Álmos Barót, Gaál Mózes Gimn. 356 pont
  8. Antal Eszter Felsőboldogfalva, Fülöp Áron Ált. Isk. 341 pont
  9. Bató Katalin Marosvásárhely, dr. Bernády György Ált. Isk. 328 pont

 

VII. osztály 

  1. Rokaly Barna Gyergyószentmiklós, Fogarassy M. Ált. Isk. 637 pont
  2. Koncsag Gyöngyvér Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont 597 pont
  3. Ilyés Raymond Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont 580 pont
  4. Kovács Balázs Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont 571 pont
  5. Borsos Balázs Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont 569 pont
  6. Baricz Orsolya Gyergyóalfalu, Sövér Elek Iskolaközpont 555 pont
  7. Simon-Zsók Anett Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Elm. Líc. 530 pont
  8. Mészár Anna Orsolya Arad, Csiky Gergely Főgimn. 464 pont
  9. Dániel Karola Marosvásárhely, Művészeti Líc. 410 pont
  10. Firtos Flórián Székelykeresztúr, Petőfi Sándor Ált. Isk. 409 pont

 

VIII. osztály

  1. Mózsa Attila Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. 842 pont
  2. Schram-Deák Péter Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. 824 pont
  3. Kiss Andrea Tímea Nagybacon, Konsza Samu Ált. Isk. 747 pont
  4. Czink Gergő Gyergyószentmiklós, Fogarassy M. Ált. Isk. 664 pont
  5. Farkas Bence Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. 426 pont
  6. Roth Apor Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Koll. 389 pont
  7. Kabán Cristian Kolozsvár, Báthory István Elm. Líc. 341 pont

 

IX. osztály

  1. Deák Gellért Gedeon Kovászna, Kőrösi Csoma Sándor Líc. 384 pont
  2. Zsigmond Gergő Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. 374 pont
  3. Marica Edina Brassó, Áprily Lajos Főgimn. 319 pont
  4. Péter István Csíkszereda, Márton Áron Gimn. 262 pont
  5. Nagy Anita Enikő Barót, Baróti Szabó Dávid Tech. Líc. 245 pont
  6. Salánki Miklós Nagyvárad, Ady Endre Elm. Líc 241 pont

 

X. osztály

  1. Schram István Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimn. 415 pont
  2. Dáni Eszter Kézdivásárhely Nagy Mózes Elm. Líc. 223 pont
  3. Szakács Zoltán Marosvásárhely, Bolyai Farkas Elm. Líc. 200 pont

 

XI. osztály

  1. Schefler Barna Szatmárnémeti, Hám János Róm-Kat. Isk. 428 pont
  2. Lukácsffy Levente Gyergyószentmiklós, Salamon Ernő Elm. Líc. 257 pont